Do jakiej pracy pasuję?

Pytanie 'do jakiej pracy pasuję?’ zadaje sobie wiele osób codziennie. Wybór zawodu to jedno z najważniejszych życiowych decyzji.

Praca, która sprawia Ci radość i daje poczucie sukcesu, została statystycznie udowodniona jako ta, w której ludzie zarabiają więcej.

Kiedy zmienić pracę

Zmiana pracy to duży krok dla każdego z nas. Wynagrodzenie nie zawsze jest na pierwszym miejscu. Jeśli każde poniedziałkowe rano zerkasz do kalendarza, aby sprawdzić, kiedy jest najbliższy wolny dzień, powinieneś zastanowić się nad zmianą zawodu. Nigdy nie jest za późno!

Nawet jeśli zwolnienie z pracy powoduje szok w Twoim życiu, po rozpoczęciu pracy w idealnym zawodzie dla Twojego typu osobowości, nie będziesz tego żałować.

Idealne zajęcie? Jak je znaleźć?

Nawet jeśli masz pewne marzone zajęcie, możliwe, że nie przyniosłoby Ci satysfakcji i nie uczyniłoby Cię szczęśliwym. Dobrym pomysłem jest skonsultowanie się w tej kwestii z psychologiem. Nie każdy ma czas i środki finansowe na wizytę u psychologa. Strona RIASEC.sk daje Ci możliwość wykonania testu psychologicznego Hollanda. Ten test osobowości jest uznawany przez amerykańskich psychologów i pomoże Ci wybrać odpowiednią ścieżkę zawodową.”

Test RIASEC składa się z 30 pytań
Zrobić test
Dowiedz się już teraz, jaki masz typ osobowości i zacznij wykonywać pracę, która sprawi ci przyjemność.